Įmonė yra dar ganėtinai jauna, tačiau jau galinti pasiūlyti savo klientams platų aukščiausios kokybės ir žinomiausių pasaulio gamintojų produktų asortimentą. Pagrindinė įmonės specializacija yra mažmeninė bei didmeninė prekyba įvairiausių tipų guoliais, riebokšliais, diržais, grandinėmis, moto reduktoriais, įvorėmis, movomis, pramonine chemija. Duonos ir kitų maisto produktų pramonei UAB „Dalaras“ siūlo raikymo, pakavimo įranga bei jų atsargines dalimis, peiliais.
Mūsų įmonė yra visada pasiryžusi didinti parduodamų prekių asortimentą ir pasirinkimą, kad galėtų patenkinti patį reikliausią klientą ir pasiūlyti jam kokybišką prekę. Mus rasite Panevėžyje, tačiau mūsų klientai yra visoje Lietuvoje, todėl, kad lanksčiai prisitaikome prie kiekvieno kliento pageidavimų. Dalaro produkcija - geresnio darbo našumo link!


iinaa fag – gamina guolius, riebokšlius, įvores, timken - kūginiai, ritininiai, adatiniai ir rutuliniai guoliai.craft – daugiausia gamina guolius, grandines. nachi - greitaeigiai guoliai su dideliu tikslumu ir keliantys mažai triukšmo.cx – guoliai, įvorės, KOYO LOGO – guolių sistemos, plačiai naudojamos mašinų gamyboje, montuojami pramoninėse mašinose, CNC tekinimo staklėse ir kt.NTN - mikro rutuliniai guoliukai su giliu grioveliu.iko - adatiniai ir ritininių guoliai.nsk - specializuojasi guolių gamyboje.REXNORD LOGO – pavarų grandinės, transporterinių grandinės ir jų dalys, reduktoriai, el. varikliai, transporterinių juostos.bettendorf – peiliai maisto pramonei.

 

 UAB „Dalaras“ verslo strategija:

1 Pateikti klientui geriausios kokybės produktus už prieinamą kainą.

2 Kokybiškas aptarnavimas bei nuolaidų taikymas pastoviems klientams.

3Verslo partnerių paieška Lietuvoje bei už jos ribų, siekiant išplėsti savo veiklą bei suteikti galimybę įsigyti kokybišką prekę už prieinamą kainą kuo daugiau klientų.